MÖBLER / Bord / Pelarbord 5464724
nr 546 4724
Pelarbord
1890-tal, Dia44, höjd: 75 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
300 kr
måndag 13 oktober 2008
kl 17:49:31
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr